Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Głuszyca

Głuszyca, dolnośląskie

  • 249 999 zł
  • 61,50 m²
  • 4 065,02 zł/m²

Zdjęcie

Marta Kaczmarczy...

Skontaktuj się

Mieszkanie Głuszyca

Głuszyca, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

249 999 zł

61,50 m²

4 065,02 zł/m²

Mieszkanie Głuszyca

Zaktualizowane: 14 maja 2026

249 999 zł 61,50 m² 4 065,02 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1940
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1940

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 249 999 zł (4 065,02 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 61,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1940
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 429 zł
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, własne
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: WOŹNIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WOZ-MS-4154

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż ciekawą ofertę mieszkania po remoncie w Głuszycy.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2 , które składa się z:

- salon z aneksem kuchennym
- 2 pokoje
- łazienka z wc
- przedpokój

Mieszkanie po generalnym remoncie, wchodzisz i mieszkasz. Kuchnia w zabudowie z kuchenką i piekarnikiem. Meblujesz pozostałe pomieszczenia i mieszkasz. (...)

Agent

Marta Kaczmarczyk

796 129...

796 129 900

796 129 900

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

796 129...

796 129 900

796 129 900

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.